poczta@coloseum-zabrze.pl

+48 503 502 302

Status: Zamknięte

Marcin Kosel

BrakObrazka

Marcin Kosel

Przez 15 lat treningów siłowych nauczyłem się dyscypliny, wytrwałości a przede wszystkim poznałem swój organizm. Dziś posiadam doświadczenie, którym dzielę się z moimi podopiecznymi podczas treningów personalnych, aby również i oni mogli odnosić swoje sukcesy.

Ćwicząc samodzielnie i podczas treningów osobistych główny nacisk kładę na poprawność wykonywania każdego powtórzenia w serii, jestem zwolennikiem dość dużej intensywności ćwiczeń. Jednak nie tylko trening jest składową sukcesu, bo niemniej ważna jest także odpowiednia dieta, dostosowana indywidualnie do każdego organizmu. Bez optymalnego programu żywienia nawet najcięższe treningi mogą okazać się nieskuteczne i dlatego już od początku mojej przygody z treningami odżywiam się optymalnie, dostarczając niezbędne składniki w pożywieniu, aby mój organizm regenerował się odpowiednio i był w pełni sił.

Nienaganna sylwetka dała mi nie tylko większą pewność siebie, ale także otworzyła mi nowe perspektywy. Kiedyś marzyłem o zawodowej kulturystyce, a teraz sam mogę pochwalić się zdobyciem wielu tytułów,
m.in Mistrz Polski,Arnold Classic z 2013 r, Mistrz Europy, finalista Mistrzostw Świata.

Jeśli potrafię zadbać o siebie jestem przekonany, że również przyczynię się do Twojego sukcesu.


 marcin kosel marcin kosel marcin kosel 2

 

Przyłącz się do mine, wspólnie zawalczmy o wymarzoną sylwetkę !!!

Zadzwoń i umów się… +48 503 502 302

Cennik

1 osoba
Pojedynczy trening
109zł 60zł

 


Czytaj także- Trening Personalny